Зберігаємо сімейні традиції

Ця історія почалась незадовго до того, як ми з братом вперше відчули запах деревини і сьогодні ідеальний момент для того, аби презентувати її.

KULIK WOOD  - бізнес, що базується на багаторічному досвіді батька і нашому спільному бажанні донести до людей ті цінності, які є важливими для нас самих.

Саме створення довговічних меблів дає нам можливість ділитись з іншими усіма надбаннями, які викристалізовувались протягом довгих років.

Достатньо попрацювавши в межах невеликого міста, сьогодні ми готові постати перед українським споживачем, адже впевнені - фундаментальним у створенні будь-якого бізнесу є цінності, які в нього закладені. Завдяки поєднанню дизайнерських здібностей, багатого досвіду та професіоналізму,  ми розробляємо ексклюзивні дизайни,  а вдалий технологічний процес дозволяє створювати продукцію з екологічно чистих матеріалів.

KULIK WOOD – це бренд, де цінують комфорт, сімейні традиції та якість. У кожної родини традиція своя, але її наявність робить сім’ю унікальною. І меблі  - чудовий інструмент, щоб поділитись цією унікальністю з Вами.

 

Помилка

Hide Помилка

Забули пароль?

Закрити

Помилка

Помилка

Помилка

Hide Помилка

Hide Помилка

Закрити

Вкажіть e-mail, який Ви вказали при реєстрації На цю електронну пошту буде відправлено листа з інструкціями,
згідно яких можна буде відновити забутий чи втрачений пароль.

Помилка

Авторизація

Закрити
Безкоштовна консультація
Facebook Messenger
Telegram